content top
Nagroda za paragon fiskalny!

Nagroda za paragon fiskalny!

Co byś powiedział, gdyby za wzięcie paragonu fiskalnego czekała Cię nagroda? Tablet, notebook albo samochód? Jest pewne prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Od 1 października 2015 roku rusza Loteria Paragonowa. Czy wzbudzi zainteresowanie Polaków?

Loteria paragonowa ma zachęcić do brania paragonów. To element promocji idei uczciwej konkurencji i wspierania budżetu państwa przez rejestrowanie transakcji na kasach fiskalnych. Motywacja jest prosta – wygrane w loterii będą mobilizować konsumentów do brania paragonów fiskalnych. Klient sam będzie się domagać potwierdzenia zakupu, żeby móc wziąć udział w zabawie i zdobyć nagrody.

Loteria Paragonowa – jak to działa? 

W loterii będzie mógł wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat. Zasady są proste. Robisz zakupy i bierzesz paragon fiskalny (musi być wystawiony na kwotę co najmniej 10zł). Rejestrujesz go na specjalnej stronie internetowej i czekasz na losowanie nagród, które planowane jest raz w miesiącu. Proste, prawda?

Loteria Paragonowa – co można wygrać?

Każdego miesiąca do wygrania będzie nagroda główna – samochód osobowy Opel Astra oraz notebooki i tablety. Wygrywa nie tylko klient zgłaszający paragon. Tablety dostanie się też przedsiębiorcy, który wystawił zwycięski paragon premiowany nagrodą główną. A raz na kwartał będzie coś ekstra – dodatkowe losowanie spośród paragonów pochodzących z premiowanej branży. Przewidziane nagrody specjalne w tych losowaniach to samochody Ople Insignia.

Co myślicie o takim sposobie na zmotywowanie konsumentów do brania paragonów fiskalnych? Czy branie udziału w Loterii Paragonowej się opłaca?

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *