content top
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Najmniejsza i jednocześnie najlżejsza (mniej niż 0,5 kilograma!) kasa fiskalna na rynku może być tylko jedna. Mowa oczywiście o produkcie sygnowanym renomowaną marką Posnet – kasie fiskalnej Posnet Mobile HS EJ.
Jej niewielkie wymiary sprawiają, że jest bardzo poręczna, a mobilność pozwala na umieszczenie nawet w kieszeni czy niezbyt dużej podręcznej torbie.

Staranne wykonanie urządzenia, z uwzględnieniem ogromnej dbałości o szczegóły sprawia, że jej wysoka jakość procentuje podczas użytkowania. Obsługa kasy zaliczana jest do prostych, urządzenie dodatkowo wyposażone zostało w elektroniczną kopię paragonów oraz eurofiskalizację, umożliwiającą wprowadzenie formuły wielowalutości. Wytrzymała bateria zamontowana w kasie sprawia, że ta może wydrukować nawet 50 tysięcy wierszy paragonów.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: modnej, designerskiej białej oraz ciemnej. Dedykowana głównie w miejscach sprzedaży mobilnej, niewielkich placówek handlowych, w gabinetach lekarskich czy parkingach i wypożyczalniach. Niewielkie gabaryty urządzenia pozwalają na bezawaryjną i szybką, niemal intuicyjną obsługę oraz gwarantują pełen komfort codziennego użytkowania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *