content top
Kasa fiskalna Novitus Nano E

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Kasa fiskalna Novitus Nano E doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ustawienia kasy o standardowych rozmiarach. Można jej również używać podczas sprzedaży w terenie. Niewielkie gabaryty kasy pozwalają na jej wygodne przenoszenie – zarówno w dedykowanym etui, jak i po prostu w kieszeni, czy plecaku.

Decydując się na kasę fiskalną Novitus Nano E, mogą Państwo korzystać z technologii zapisywania kopii paragonów w wersji elektronicznej na karcie SD. To rozwiązanie nigdy wcześniej nie było spotykane w urządzeniach tak małych rozmiarów. Pozwala to na ogromną oszczędność miejsca, a co za tym idzie funduszy.

Funkcje kasy fiskalnej Novitus Nano E spełniają nawet najwyższe wymagania. Paragony drukowane są na papierze termicznym, co gwarantuje szybki wydruk i jego wysoką czytelność. Kasę charakteryzuje również duża wytrzymałość akumulatora – może wydrukować nawet kilka tysięcy paragonów bez dodatkowego zasilania. To szczególnie ważne przy sprzedaży poza lokalem. Na uwagę zasługuje również design kasy. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej oraz czarnej. Jest również wyposażona w dwa wyświetlacze bardzo czytelne wyświetlacze LCD – dla kasjera i dla klienta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *