content top
Elzab K10 mobilna kasa fiskalna dla sprzedaży sezonowej

Elzab K10 mobilna kasa fiskalna dla sprzedaży sezonowej

 

Elzab K10 – to nowe i nowoczesne urządzenie rejestrujące. Jakie ma zalety? Co sprawia, że jest to świetna kasa fiskalna dla sprzedaży sezonowej?

Przedsiębiorca, który prowadzi sprzedaż sezonową, ma obowiązek posiadania kasy fiskalnej, tak jak ten działający cały rok. Nie przysługuje mu specjalne zwolnienie z ewidencji na kasie, a jedynie zwolnienie na ogólnych zasadach, ze względu na niskie obroty firmy. Jeżeli przekroczyłeś limit zwolnienia i musisz zaopatrzyć swoje stoisko czy stragan w kasę fiskalną, na pewno zainteresuje Cię mobilna kasa fiskalna Elzab K10. Zobacz czy sprawdzi się w twojej działalności.

Mała i ładna

Elzab K10 to kasa mobilna, z założenia więc ma niewielkie wymiary, tak by nie przeszkadzały one w przemieszczaniu się z urządzeniem.  Sprawdzi się ona wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na dużą czy nawet średnią kasę stacjonarną. Z łatwością wygospodarujesz kawałek przestrzeni w swoim punkcie s pamiątkami czy stoisku z warzywami. Nie będzie tak łatwo? Nie szkodzi. Elzab K10, możesz na smyczy zawiesić na szyi – dzięki temu będziesz miał wolne ręce, by zaprezentować lub zapakować towar klientowi. Elzab K10 spodoba się osobom, które zwracają uwagę na wygląd – również kasy fiskalnej. W Elzab K10 do wyboru mamy jeden z trzech wariantów kolorystycznych obudowy.

Wyświetlacz jak w smartfonie

Masz smartfon lub tablet i obsługujesz te urządzenia z zamkniętymi oczami? Mobilna kasa fiskalna Elzab K10, jako pierwsza na rynku ma panel dotykowy. Obsłużysz ją więc tak łatwo, jak swój smartfon –  jest wygodna i intuicyjna. Dlatego paragon fiskalny wystawisz szybko i profesjonalnie.

Kopie paragonu, które nie zajmą dużo miejsca

Elzab K10 to kasa fiskalna, która ma tylko jedną papierową rolkę paragonu – rolkę oryginału. Gdzie zapisują się kopie, które obowiązkowo należy przechowywać przez 5 lat? Na małej karcie pamięci SD. Koniec z przechowywaniem papierowych rolek. Koniec z pilnowaniem, by podczas dnia pracy w terenie nie zagubiły się, albo nie zniszczyły. Koniec z podwójnym wydatkiem – koszty rolek kasowych redukujesz z Elzab K10 o połowę.

Dobra i tania

Jeżeli prowadzisz działalność sezonową, wydatek na kasę fiskalną może ci się nie uśmiechać. Nie przejmuj się jednak Elzab K10 jest nie tylko dobra, ale też niedroga. Nie zrujnuje budżetu małej sezonowej firmy – zwłaszcza, jeśli to twoje pierwsze urządzenie fiskalne. Możesz bowiem skorzystać z ulgi na jego zakup, po jej uwzględnieniu, koszt kas będzie naprawdę symboliczny.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *